WordPressTema.com 2010 yılından beri Türk internet kullanıcılarına wordpress konusunda çeşitli içerikler ve çözümler sunmaktadır.En iyi wordpress temaları sloganıyla hareket eden WT, 2010 Yılının ilk dönemlerinde Türkiye’deki wordpress kullanıcıları ile global pazar arasında önemli bir bağ kuran web sitemiz sayesinde binlerce web site dünya ile aynı teknolojide ücretsiz wordpress temalarına sahip olmuştur.

Türkçe Premium WordPress Temaları

WordPress Kurumsal Tema ‘dan wordpress e-ticaret temalarına kadar yüzden fazla ücretsiz tema yayınlayan web sitemiz 2012 yılında yoğun talepler üzerine wordpress tema kurulumu , wordpress seo optimizasyonu , wordpress eklenti , özel wordpress yazılımı hizmetlerinde çözümler sunmaya başlamıştır.

2013 Yılından itibaren sektörel olarak talep edilen tasarımlarını “anahtar teslim web sitesi” konseptiyle satışa sunmuş; yüzlerce kobi ve esnafa çok uygun fiyatlarla internette yer alma fırsatı tanımıştır. Bu süreçte Türkiye , Rusya , Kıbrıs , Hollanda , Fransa ‘dan tarafımıza ulaşan yerel web tasarım ajanslarına ara hizmetler üretmiş ve günümüzde bayilik sistemi ile %60’a varan indirimlerle ajanslara hizmet vermeye devam etmiştir.

Türkiye'nin WordPress Pazar Yeri Platformu

2021 Yılı itibariyle geliştiricler ve wordpress kullanıcıları arasında “güvebilir pazaryeri" olmak amacıyla strateji geliştiren WT, wordpress tema , wordpres eklenti , wordpress içerik üreticileri ile birlikte ortak çalışmalar üretmek adına yeni döneme başlangıç yapmıştır.