WordPress Tema ekibimiz web sitemizde yer almayan bir tema talep etmeniz durumunda sizlere çok uygun fiyatlar ile firma ve faaliyet gösterdiğiniz sektöre özel wordpress tema hizmeti sunmaktadır. 

Web tasarım ajanslarından yüksek bütçeli fiyatlarla hizmet satın almak yerine, wordpresstema.com ekibi ile iletişime geçerek taleplerinizi iletmeniz durumunda sizlere rekabetçi fiyatlarla teklif hazırlayabiliriz.

Google aramalarında hedef anahtar kelimenizde ön sıralarda çıkmanız adına özenle hazırlanacak “özel tema hizmeti" paketimizde tüm müşterilerimiz için seo çalışması ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

400 liradan başlayan fiyatlarla özel tema hizmeti !

Sıradışı proje istisnaları dışında, özel taleplerinizde sizin için düzenlememiz gereken en uygun tasarımı bularak firmanıza özel düzenlemeler yapmaktayız. Profesyonel ve özgün bir web siteye sahip olmak için binlerce lira ödemek zorunda değilsiniz.

  Çalıştığınız sektör ve talepleriniz alınır
  Sizlere tavsiye edilen konseptler için demo örnekleri gönderilir
 Seçtiğiniz demo konseptlerinden biri özenle hazırlanır.
  Talep etmeniz durumunda özel içerik hizmeti sağlanır.
  Seo altyapısı tamamlanarak web siteniz teslim edilir.

Hazır wordpress temaları yüksek satış hacimli sektörler tercih edilerek hazırlanmaktadır. Örneğin: rafting hizmeti veren bir firma sahibi iseniz kendiniz için standart kurumsal temalar dışında alternatif bulmanız çok kolay olmayacaktır
Özel tasarım hizmetinde sizin için sıfırdan günlerce kodlama yapmıyoruz. 8 yıllık wordpress deneyimimiz sayesinde firma ve işinizi en iyi yansıtacak tasarımı kendi mutfağımızda hazırlıyoruz.